NOVÝ PROGRAM AEROBNÍ KONDICE V SEKCI - KONDICE

Aerobní kapacita - 12 ti týdenní běžecký program

Odemkni svůj běžecký potenciál:

  • 12 týdnů
  • kondiční testování
  • běhy dle tvé úrovně
  • práce na mobilitě a stabilitě
  • běžecká síla
  • 3 cykly které na sebe navazují
  • závěrečné testování
  • vše přehledně v jednom pdf
  • podpůrná facebook skupina

Trénuj chytře! Buď #PREP

 

1 190 Kč
Kategorie: KONDICE

 

Tak podrobný běžecký program tu ještě nebyl - běžecké tréninky dle tvé úrovně, práce na mobilitě a stabilitě, běžecká síla.

Na dalších 12 týdnů máš co dělat!

Tento kondiční program je dalším programem od @athletes_prep a zároveň 1. programem v ČR tohoto charakteru!

Je určen pro všechny sportovce, nadšence, hobbíky a “obyčejné” lidi. Jedná se o podrobný běžecký program - běžecké tréninky dle tvé úrovně, práce na mobilitě a stabilitě, běžecká síla a kondiční testování.

 aerob-citace

 

Vítejte v našem ojedinělém běžeckém programu, který vám otevírá dveře do fascinujícího světa běhu. Běhání se stalo nejenom módním trendem, ale také životním stylem pro mnohé lidi po celém světě. S každým uběhnutým kilometrem nejenže posilujete své tělo, ale také prožíváte jedinečný zážitek spojený s osobním růstem a pohybovou svobodou.

Běh je nejen výborným nástrojem jak si udržet optimální fyzickou kondici, ale také se stává oblíbeným prostředkem pro dosahování duševní pohody. Tento program je navržen tak, aby vám pomohl objevit potenciál běhání a zároveň vám poskytl strukturovaný, individualizovaný a motivující plán, který vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

 

Na začátku plánu se otestuješ tak aby si měl behy co nejvíce personalizované

Podle času, který dosáhneš ve 2km běžeckém testu (dále 2km TT), tě program zařadí do jedné z pěti běžeckých úrovní. Na základě této úrovně budeš mít pro každý trénink přesně stanovené, kolik bys měl/a uběhnout během daného intervalu a můžeš si tedy přesně stanovit tempo. Například, u krátkých intervalů, ti přesně řekneme, kolik metrů bys měl/a uběhnout za 15 sekund. U delších intervalů ti poskytneme rozsah, kolik bys měl/a uběhnout, nebo tempo v metrech za minutu.

Screenshot 2024-01-09 at 22.46.52

 

Naše atletická rozcvička vás na běh dokonale připraví:

 

Součástí plánu jsou i tréninky zaměřené na běžeckou mobilitu, stabilita a sílu:

 

 

 

Zpět do obchodu