NOVÝ PROGRAM AEROBNÍ KONDICE V SEKCI - KONDICE

REFERENCE

Ref-8
reference1
Projekt FloorballPREP. se mi hodně líbí. 
Kluci přivedli na scénu projekt, který může přípravu a obecně florbal posunout o kus dál. Osobně jsem s klukama, začal Off-season přípravu, která mě kvalitně připravila na zahraniční angažmá ve Švédském Linköpingu. 
Nyní pokračujeme v přípravě na MS 
v Helsinkách (pokud bude). Jestli chceš být lepším sportovcem 
a posunout svůj fyzický výkon 
na vyšší úroveň, určitě vyzkoušej 
projekt FloorballPREP.
Josef Rýpar / Linköping Innebandy
Ref-Patrik
reference1

Cíl bez plánu je pouze sen. FloorballPREP ti pomůže detailním, ale přehledným plánem proměnit tvůj sportovní sen v realitu.

Patrik Dóža / HC Rychenberg Winterthur
Ref-prazi
reference1
S floorball prep se připravuji již od Ledna. Principy síly a kondice mi dávají v našem sportu největší smysl. Je to trend a kluci ho umějí perfektně předat. Hodnota programu je reálně vyšší. Doporučuji všem, kdo chce zůstat 
zdravý a nabušený.
Martin Pražan / UHC Uster
Ref-3
reference1
Krásně přehledný program na sílu i rychlost. Jak pro znalce tak i začátečníky v silově-kondiční přípravě na sezónu florbalisty. Už po pár týdnech programu jsem viděl rozdíly mezi mnou a spoluhráči v letní přípravě. Ten pocit z pořádně odmakaného tréninku z programu je 
k nezaplacení.
Daniel Šešulka / Chur Unihockey
Ref-1
reference1
Absolvoval jsem už řadu kondičních příprav a Floorball Prep. řadím jako jednu z nejlepších. V lednu jsem si přivodil zranění a musel jsem řešit i vzhledem k pracovnímu vytížení, jak se co nejlépe individuálně na nadcházející sezónu připravit. Když jsem viděl co všechno obsahuje příprava Floorball Prep., tak jsem neváhal a šel do do toho. Většina sportovců ví, od čeho je dobrá letní příprava, ale už neví proč a kdy se jaké věci mají dělat a abych se přiznal, tak i já jsem v tom lajk. Proto jsem rád, že je v plánu teoretická část a dostal jsem veškeré informace, které jsem k absolvováni plánu potřeboval. V samotném tréninku je každý cvik vysvětlen a navíc je odkaz i na video, kde jsem mohl vidět, jak samotný cvik správně provést. Každý týden jsem u sebe viděl posun a nyní po absolvování celého plánu je ze mě nejen silnější a rychlejší hráč, ale také chytřejší. Doporučil bych Floorball Prep. všem hráčům na všech úrovních, kteří se chtějí výkonnostně posouvat, protože tihle trenéři vám k tomu pomůžou.
Jan Binder / FBC Ostrava
Ref-znojmo
reference1
Program od Floorball PREP. nám ve Florbal Znojmo přinesl ucelenou předsezónní přípravu a navíc, ušitou nám přesně na míru, co se časového fondu týče. Jako bývalý hráč a nynější trenér na ni oceňuji hlavně komplexnost a důraz na rozvoj síly, rychlosti a obratnosti, tedy všeho, co pro florbalovou přípravu potřebujeme. Program byl do detailů skvěle připravenej a přístup a rady od kluků z PREP. nám vše značně ulehčily. Všichni hráči si letošní přípravu hodně pochvalovali a doufejme, že dosažené výsledky prokáží i na hřišti.
Alan Juříček/ Trenér Florbal Znojmo
Ref-8
reference1
S Handball PREP. spolupracuji od jejich úplného začátku a mohu s čistým svědomím říct, že Boro s Honzou ví, co dělaj. Program je vždycky vytvořen na míru danému sezónnímu období, takže by se nemělo stát, že vám bude program v čemkoliv “překážet”. A i kdyby vám přece jenom něco nevyhovovalo, vždycky stačí vzít do ruky telefon, klukům napsat a do konce dne máte jak vysvětlení, tak dvě různé alternativy, co dělat jinak. V moderní házené je posilovna potřeba pro všechny, i pro mě, jako brankáře a s programem od Handball PREP stačí cvičit míň, ale efektivně a díky tomu mám rychlejší progres. Mimojiné se v posledním programu kluci začali věnovat prevenci zranění, která je dlouhodobě opomíjená a mohu říct, že od doby, co s nimi spolupraci, se mi zranění (až na ty v kuchyni) vyhýbají. V neposlední řadě se nacházíme v opravdu neobvyklé situaci. Nikdo z nás teď nemá 100%ní možnost se naplno připravovat, a tak jsem rád, že až toto karanténní období skončí, budu mít někoho, komu svěřím svou přípravu a bez pochyby se posunu zase o něco dál.
Marek Štefanič / MTV Braunschweig
Ref-3
reference1
Minulú sezónu som mala možnosť spoznať Borisa a Honzu, teda aj celý projekt Handball PREP. Po skončení minulej a t.j. pred začatím tejto sezóny som teda absolvovala ich prvý program - OFF-SEASON '19. Vždy som sa nejak individuálne medzi sezónami pripravovala, ale tento program mi ukázal správnu cestu ako na to. Keď som sa potom v lete pripojila k novému družstvu, cítila som sa oveľa lepšie ako po minulé roky. Ich práca ma veľmi oslovila a preto som počas sezóny neváhala a zapojila sa aj do ich IN-SEASON programu. Teraz keď sa nám súťaže predčasne ukončili nevedela som čo robiť, takže zatiaľ opäť čerpám z OFF-SEASONu ale veľmi ma teší, že chalani z Handball PREP nám aj v tomto, pre nás športovcov veľmi náročnom období chcú pomôcť a čakám, čo si pre nás v Corona OFF-SEASONe pripravia. Každému (nie len) hádzanárovi/hádzanárke, ktorý sa chce niečo nové naučiť a posunúť sa v kariére o krok vpred rozhodne odporúčam programy od Handball Prep vyskúšať.
Adriana Medveďová / SSK Prešov
Ref-1
reference1
Jsem moc rád, že můžu spolupracovat s Handball PREP. Jak Bora, tak Honzíka znám osobně a považuji je za nejen velmi dobré kamarády, ale také trenéry. Program OFFSEASON je stručný, přehledný a také naučný. Mně osobně otevřel oči, jelikož v letní pauze je třeba si odpočinout, ale taky zapracovat na nedostatcích a připravit tělo na začátek klubové přípravy, což program přesně obsahuje. Celý program můžu hodnotit pouze kladně, jelikož jsem se dozvěděl nespočet nových informací ohledně silově kondiční přípravy. Kluci mne skrze program vysvětlili, PROČ dělám daný cvik a hlavně s jakou intenzitou, aby celá příprava byla smysluplná. Kdykoliv jsem se chtěl něco dozvědět nebo jsem potřeboval pomoct, tak jsem se mohl na trenéry telefonicky obrátit. Po absolvování offseason 19’ můžu tento program všem jen doporučit. Kluci jsou naprostí puntičkáři a čím více znalostí během roku získali, tím bude OFFSEASON 20´ propracovanější.
Daniel Křístek / HC Dukla Praha
Ref-5_1
reference1
Minulý off-season `19 se mi velmi líbil a můžu ho zcela určitě dále doporučit dalším nadšencům do házené. Mým problémem v minulých letech nebylo, že bych se nedokázal přesvědčit k tomu jít trénovat, ale nevěděl jsem co, a jak. V tomhle byl off-season geniální. Každý cvik nám byl podrobně vysvětlen a ukázán ve video knihovně, která byla přeplněná nejrůznějšími cviky. Taktéž v Novém Veselí proběhlo několik seminářů, kde nám Boris s Honzou představili a vysvětlili podstatu celého off-seasonu, jak to má fungovat, jak a kdy máme správně cvičit, a hlavně co máme cvičit. Off-season jsem kompletně absolvoval a již po několika trénincích byl vidět značný posun, jak v technice, tak v kondici. Při nástupu na letní přípravu v klubu jsem se cítil zatím určitě nejlépe připraven, a to hlavně silově. Právě to mi pomohlo se v letošní sezóně prosadit v extraligovém A-týmu, i když jsem byl věkem stále dorostenec. Tohle byl hlavní důvod, proč jsem chtěl off-season absolvovat a proč se nemůžu dočkat dalších produktů od Handball Prep.
Radek Flajsar / SKKP Handball Brno
Ref-2
reference1
Chalani ma oslovili asi rok dozadu na spoluprácu. Najskôr som váhala, no nakoniec som sa rozhodla pre spoluprácu a naozaj to neľutujem. Chalani maximálne vedia čo robia a rozumejú sa tomu. Honza hrával americký futbal a Boris bol profi hádzanár. Kto by vedel lepšie tieto programy zostaviť naozaj neviem. Každý program bol super spracovaný a vysvetlený. Keď mi náhodou nebolo niečo jasne, tak som sa ozvala a chalani mi vždy všetko bez problémov vysvetlili. Každé obdobie po letnej príprave som mala také, že som nevedela čo poriadne trénovať a vždy som to prepálila a nebavilo ma to. Takto som mala jasno vo všetkom a bolo to hlavne účinne a bavilo ma to. Program bol zameraný na zlepšenie vytrvalosti, rýchlosti , dynamiky a sily. Čiže na všetko, čo potrebujeme. Na letnej príprave som sa cítila omnoho lepšie ako, keď som ju robila sama a hlavne som nebola ťažkopádna jak slon zo Zoologickej záhrady. S programom som maximálne spokojná a určite pôjdem aj do dalších. Odporučila by som tento program úplne každému čo sa chce posunúť a nechce stagnovať. Mne tento program ukázal, kde mám rezervy a na čom mám pracovať. Takze za mna veľká TOPKA a môžem s čistým svedomím len a len odporučiť .
Mária Holešová / Mosonmagyaróvári KC SE
Ref-7
reference1
Mé zkušenosti s off-season 2019...byl jsem velice překvapen, jak byl tenhle program zpracován...Program (je) byl komplexně vyvážený, jak po silové stránce, tak po stránce rychlostní. Dle mého názoru, právě díky tomuto programu/přípravě jsme byli schopni odehrát 22 zápasů od poloviny září do poloviny prosince. Byly to velmi náročné 3 měsíce, kdy jsme ze sebe mačkali poslední zbytky energie. Domnívám se, že tuto porci zápasů bychom úspěšně nezvládli, nebýt toho, že jsme začali s individuální přípravou o 4 týdny dříve, než naše konkurence. A to skrze Off-season program.  Obrovský benefit vidím také v setkání s autory tohoto programu, kdy přijeli do NV a osobně představili celý program a celou sezónu komunikovali s našim kondičním trenérem, který nám předával jejich know-how. Tenhle program splňuje veškeré požadavky pro vrcholové i poloprofesionální sportovce. Kdo chce tedy býti skvěle připraven na novou sezónu, určitě bych doporučil začít právě s off-season 2020.
Martin Kocich / Házená Nové Veselí
Zpět do obchodu