NOVÝ PROGRAM AEROBNÍ KONDICE V SEKCI - KONDICE

FAQ

Česky

Co když nemám 6 týdenní volno mezi koncem minulé sezony a startem nové sezony?

Paradoxně se dá program zúžit na 4 týdny. Pokud se kompletně otestuješ ještě s předstihem, ušetříš si tím čas v podobě 3-4 dní. Poslední týden tzv. Deload je nastaven tak, aby se dal praktikovat zároveň s prvním týdnem oficiální přípravy v klubu a nedocházelo ke kontraproduktivně.

Má znalost anglického jazyka není na takové úrovni, abych porozuměl(a) cvikům a cvičením z praktické části.

S tímto aspektem jsme počítali, a proto jsme pro Vás připravili video-knihovnu, ve které jsou všechny cviky a cvičení natočené i s komentářem, na co se u daného cviku zaměřit, jak se správně nastavit apod.

Mám méně let, než je doporučený věk, využiji na 100% váš program?

Pokud už máš nějakou praktickou zkušenost se silovým tréninkem, určitě ano. Doporučili bychom ti obrátit se na kondičního trenéra ve tvém okolí, který by zaštítil funkci supervizora.

Bude pro mě plán užitečný, ikdyž nejsem vrcholový házenkář/florbalista?

Určitě bude užitečný. Plán byl vytvořený tak, aby vyhovoval požadavkům pro optimalizaci házenkářského/florbalového výkonu. Jestli jsi amatér nebo profesionál, to nehraje žádnou roli. Každý si program odtrénuje dle své výkonnosti.

Nemám žádné zkušenosti v oblasti silového tréninku, doporučili byste mi koupi programu?

Jak jsme psali v jedné z předchozích odpovědí: Ano, doporučili.  Nicméně bychom měli apelovat na to, aby ses spojil(a) s kondičním trenérem ve tvém okolí, který by ti při plnění programu asistoval a plnil funkci supervize.

Co když v průběhu programu odjedu na dovolenou a nebudu schopen plnit určitou část tréninkového plánu?

Ano, tohle je běžná záležitost, na kterou jsme taky mysleli při psaní programu. Vytvořili jsme pro vás soukromou skupinu na Facebooku, kde Vám budeme k dispozici při řešení problémů či drobných překážek. Uzavřená skupina navíc bude sloužit i k tomu, abyste si vy, házenkáři, vyměňovali pocity a zkušenosti, jak se postavit k určitým překážkám na cestě ke 100% plnění programu.


 

English


What if I don’t have 6 weeks between the end of my last season and the start of the new one?

Fortunately for you, the program can be stuffed into a 4 weeks period. If you completely test yourself ahead of time you will save yourself 3-4 days. Last week – Deload, is made the way it is in order to be able to be done along with the first week of your team’s off-season without being counterproductive.

My english isn’t good enough to understand all the exercises.

Don’t worry, we thought about that too. That’s why we prepared a full video library that entails all the exercises you will need, along with a commentary about what you need to focus on during the exercise etc.

I’m younger than the recommended age, can I still use your program to it’s full potential.

As long as you have some sort of experience with strength training, yes! However, we recommend contacting an S&C coach to supervise you

Will the program be useful for me even if I am not a professional handball/floorball player?

It will be for sure. The program is made as such to accommodate the needs of optimization of player’s handball/floorball performance, no matter if an amateur‘s or a professional’s one. Everybody will complete the program on their own terms.

I have no experience with strength training, would you still recommend the program?

As we have said in one of the previous questions, yes, however we again have to appeal that you should contact an S&C coach to assist and supervise you to prevent you from doing any harm to yourself

What if I can’t finish the program due to a vacation, or if I have to take a break during the program for whatever reason and am not able to fulfil a certain part?

Believe it or not, we thought about that too! We created a private Facebook group where we will be able to help you with your personal problems. The group will also be used for all of our community to exchange their feelings and experiences about how to face whatever obstacle you run into along the way.

Zpět do obchodu