NOVÝ PROGRAM AKCELERACE V SEKCI - SPEED NOVÝ PROGRAM IN-SEASON V SEKCI - GYM

O NÁS

ATHLETES PREP. #BEPREP

Athletes PREP. je projekt, který obstarává řešení fyzické přípravy sportovců a sportovních týmů. Skládá se ze tří kondiční trenérů: Coach Boro, Coach Honza a Coach Ondra (více informací níže).

 

Naším cílem je:

  • Měnit zažité standardy ve fyzické přípravě týmových sportů
  • Edukovat hráče a trenéry v rámci silově-kondiční přípravy
  • Pravidelně designovat a vydávat produkty ušité na míru sportovcům

 

Práce Athletes PREP. spočívá v:

  • Vydávání silově-kondičních programů na období OFF-SEASON a IN-SEASON
  • Spolupráci s týmy a kluby přes vytváření týmové/klubové koncepce
  • Konzultační činnosti
  • Přednáškové činnosti (Fyzická příprava, Trénink dětí a mládeže) 

Naší hlavní motivací je pomoc sportovcům lépe orientovat v problematice individuální kondiční přípravy. Dnes už hráči vědí, že jim nestačí pouze tréninky v klubu na to, aby i nadále výkonnostně rostli a zlepšovali se ve všech ohledech. Bohužel to, co je limituje, je fakt, že nevědí: co dělat a proč? aby se dostali do svých vysněných klubů.

 

Náš kondičně-silový program je napsán a zpracován tak, aby změnil jejich příští sezónu v sezónu snů.  

 

 

 

AUTOŘI

FPREP-insta13
reference1
Boris ASPRIDIS  Je jedním ze zakladatelů projektu Handball PREP..Je to silově-kondiční trenér, který má za sebou téměř 3 letou zahraniční štaci v rumunském klubu Minaur Baia Mare. Tam působil u profi týmů mužů i žen. V současné době pracuje jako S&C kouč a asistent trenéra v nejlepším slovenském týmu žen poslední dekády, Iuventa Michalovce. Vedle Iuventy, Boro současně pracuje u národního týmu ČR kategorie U19 dívky.
 
Společně s PREP. koučem Honzou je kondičním specialistou ČSH (Český Svaz Házené), kde mají za úkol sjednotit přípravu síly a kondice v Tréninkových centrech mládeže skrze jednotný programming.
 
Boro je absolventem Ostravské univerzity, v oboru tělesná výchova a sport a má za sebou mezinárodní S&C certifikace (EPI). Aktuálně je studentem Precision Nutrition, která vzdělává trenéry v oblasti nutričního koučingu.
FPREP-insta14
reference1
Jan Musil operuje v Ostravě, kde má svůj privátní, tak trošku undergroundový gym. Trenérství se věnuje již 10let, z toho posledních 5 let ryzí síle a kondici (S&C). Jeho svěřenci jsou převážně hokejisté, tenisté a házenkáři. Honza je druhým ze zakladatelů Handball PREP., mimojiné si prošel mezinárodními certifikacemi jako jsou EXOS, CFSC, FMS nebo FRC. V neposlední řadě Honza spolupracuje nebo spolupracoval s HCB Baník Karviná nebo s Czech Baseball Academy.
FPREP-insta15
reference1
Ondřej Mikeš je v branži S&C nováčkem. Fanoušci a hráči florbalu mohou Ondru znát jako neústupného tvrďáka, který neuhne žádnému souboji. Ondra, jakožto současný hráč Chodova, je znám především svou tvrdou a  fyzicky náročnou hrou. Ondra má za sebou 2-leté angažmá ve švédské SSL, také pěknou řádku startů za národní tým ČR a celkově 11 sezón v české Extralize. Právě ve Švédsku přičichl k silovému tréninku, a proto se po návratu z této štace začal jako samouk vzdělávat v oblasti tréninku síly a kondice. Dnes je Ondra v PREP., aby vnesl patřičné znalosti a zkušenosti z florbalového světa a pomohl nám tak proniknout do tohoto atraktivního sportu. Díky tomuto spojení, budete Vy, hráči a hráčky florbalu, mít k dispozici produkty ušité na míru právě vašim potřebám.
 
 
 Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení