NOVÝ PROGRAM AEROBNÍ KONDICE V SEKCI - KONDICE

O NÁS

ATHLETES PREP. #BEPREP

Athletes PREP. je projekt, který obstarává řešení fyzické přípravy sportovců a sportovních týmů. Skládá se ze tří kondiční trenérů: Coach Boro, Coach Honza a Coach Ondra (více informací níže).

 

Naším cílem je:

  • Měnit zažité standardy ve fyzické přípravě týmových sportů
  • Edukovat hráče a trenéry v rámci silově-kondiční přípravy
  • Pravidelně designovat a vydávat produkty ušité na míru sportovcům

 

Práce Athletes PREP. spočívá v:

  • Vydávání silově-kondičních programů na období OFF-SEASON a IN-SEASON
  • Spolupráci s týmy a kluby přes vytváření týmové/klubové koncepce
  • Konzultační činnosti
  • Přednáškové činnosti (Fyzická příprava, Trénink dětí a mládeže) 

Naší hlavní motivací je pomoc sportovcům lépe orientovat v problematice individuální kondiční přípravy. Dnes už hráči vědí, že jim nestačí pouze tréninky v klubu na to, aby i nadále výkonnostně rostli a zlepšovali se ve všech ohledech. Bohužel to, co je limituje, je fakt, že nevědí: co dělat a proč? aby se dostali do svých vysněných klubů.

 

Náš kondičně-silový program je napsán a zpracován tak, aby změnil jejich příští sezónu v sezónu snů.  

 

 

 

AUTOŘI

FPREP-insta13
reference1
Boris ASPRIDIS  Je jedním ze zakladatelů projektu Handball PREP..Je to silově-kondiční trenér, který má za sebou téměř 3 letou zahraniční štaci v rumunském klubu Minaur Baia Mare. Tam působil u profi týmů mužů i žen. V současné době pracuje jako S&C kouč a asistent trenéra v nejlepším slovenském týmu žen poslední dekády, Iuventa Michalovce. Vedle Iuventy, Boro současně pracuje u národního týmu ČR kategorie U19 dívky.
 
Společně s PREP. koučem Honzou je kondičním specialistou ČSH (Český Svaz Házené), kde mají za úkol sjednotit přípravu síly a kondice v Tréninkových centrech mládeže skrze jednotný programming.
 
Boro je absolventem Ostravské univerzity, v oboru tělesná výchova a sport a má za sebou mezinárodní S&C certifikace (EPI). Aktuálně je studentem Precision Nutrition, která vzdělává trenéry v oblasti nutričního koučingu.
FPREP-insta14
reference1
Jan Musil operuje v Ostravě, kde má svůj privátní, tak trošku undergroundový gym. Trenérství se věnuje již 10let, z toho posledních 5 let ryzí síle a kondici (S&C). Jeho svěřenci jsou převážně hokejisté, tenisté a házenkáři. Honza je druhým ze zakladatelů Handball PREP., mimojiné si prošel mezinárodními certifikacemi jako jsou EXOS, CFSC, FMS nebo FRC. V neposlední řadě Honza spolupracuje nebo spolupracoval s HCB Baník Karviná nebo s Czech Baseball Academy.
FPREP-insta15
reference1
Ondřej Mikeš je v branži S&C nováčkem. Fanoušci a hráči florbalu mohou Ondru znát jako neústupného tvrďáka, který neuhne žádnému souboji. Ondra, jakožto současný hráč Chodova, je znám především svou tvrdou a  fyzicky náročnou hrou. Ondra má za sebou 2-leté angažmá ve švédské SSL, také pěknou řádku startů za národní tým ČR a celkově 11 sezón v české Extralize. Právě ve Švédsku přičichl k silovému tréninku, a proto se po návratu z této štace začal jako samouk vzdělávat v oblasti tréninku síly a kondice. Dnes je Ondra v PREP., aby vnesl patřičné znalosti a zkušenosti z florbalového světa a pomohl nám tak proniknout do tohoto atraktivního sportu. Díky tomuto spojení, budete Vy, hráči a hráčky florbalu, mít k dispozici produkty ušité na míru právě vašim potřebám.
 
 
 Zpět do obchodu