NOVÝ PROGRAM AEROBNÍ KONDICE V SEKCI - KONDICE

Ankle Series - Zdravý a funkční kotník

Program pro neprůstřelné kotníky!

  • pro všechny kotníkáře
  • pro vyšší odraz a větší rychlost
  • prevence a výkon
  • odtrénuj kdekoliv
  • vyhni se nejčastějším zraněním nejen kotníku
  • videoknihovna všech cviků
  • program pro nezranitelnost

Trénuj chytře! Buď #PREP

 

1 190 Kč
Kategorie: OSTATNÍ PROGRAMY
AnkleSeries
Novinka

 

Ankle Series je program, který jsme všichni už dlouhou dobu potřebovali!

Ankle series” je dalším programem od @athletes_prep a zároveň 1. programem v ČR tohoto charakteru!

Je určen pro všechny sportovce, nadšence, hobbíky a “obyčejné” lidi. Jedná se o zdravotně funkční cvičení, která mají za cíl fungovat jako prevence samotného zranění kotníku a chodidel, nebo “rehabilitační” cvičení pro zlepšení kvality zmíněných částí těla.

 

citat-kotnik

 

Kotník a chodidlo bývají jedním z nejvíce opomíjených komponentů, které často ztrácí buď svou sílu,  anebo mobilitu. Přitom vše začíná právě tady!

Mohou nadělat velkou paseku a to nejen na lokálním místě. Dostatečně silné chodidlo a mobilní kotník dohromady tvoří nedílnou součást, která tě může posunout v tvých výkonech, ale také se vyvarovat nejčastějšímu zranění vůbec…

Výhodou programu je, že nepotřebuješ mnoho vybavení a můžeš trénovat na jakémkoliv místě. Postačí Ti tenisák, ručník a malé závaží.

 

 

Pandemie kontníků

Co říkají studie:

Tabulky1 

 

Větší výskyt měli:

studie 

 

Dle studií vidíme, že kotník je nejčastěji zraněná část těla. Rekonvalescence je sice krátká, ale četnost zranění vysoká ⇒ nedostatečně doléčený a slabý kotník.

V praxi to znamená, že člověk vypadne z tréninku “jenom” na 2 týdny, ale pokud má zranění opakující se charakter, pár týdnů se náhle promění na měsíce bez tréninků.

Kotník je ale také často limitem u sportovců, kteří neví, že díky zdravému a silnému kotníku dokážou běhat rychleji a skákat dále ⇒ podávat lepší výkon, ulehčit si práci.

 

ankle-maruska 

 

Průvodce nezničitelných kotníků

Program je složen ze 4 segmentů, které se dají odtrénovat v rámci jedné tréninkové jednotky, ale také nezávisle na sobě dle toho, kde tě zrovna tlačí bota.

Na základě našich zkušeností jsme dali dohromady několik nejčastějších scénářů, podle kterých Ti řekneme jak s programem pracovat, ať už míváš s kotníky problémy nebo chceš posunout sportovní výkon!

 

Čím je program Ankle Series výjimečný? 

Doposud jsme nejen na českém, ale i mezinárodním trhu nezaznamenali mnoho programů, které by byly zaměřeny pouze na kotník, a proto se v tomto směru považujeme za pomyslné průkopníky

Většina silových a kondičích plánů se kotníkům vůbec nevěnuje a kotník je brán pouze jako “detail”.
V naší filozofii se řídíme tím, že detaily jsou často rozhodujícím faktorem a pevně věříme, že zrovna program Ankle Series bude Tvůj “GAME CHANGER”…

  

 

Ukázka cviků z programu Ankle Series 

 

 

Zpět do obchodu