NOVÝ PROGRAM AKCELERACE V SEKCI - SPEED NOVÝ PROGRAM IN-SEASON V SEKCI - GYM

NOVINKY V PREP.

CO SE DOZVÍŠ V DNEŠNÍM ČLÁNKU:

 

  • Proč došlo ke změně platformy
  • Co se se změnou platformy změní pro vás
  • Jaké novinky pro vás chystáme
  • O které nové trenéry se rozšířil náš projekt

 


 

Zprávou číslo 1 je rozhodně náš rebranding. Jednohlasně jsme se všichni v PREP. shodli na tom, že je na čase rozšířit záběr na vícero sportů, ať už kolektivních, tak i individuálních. 

Poslední dobou se nám množila v inboxu spousta zpráv od sportovců z různých odvětví, zda naše programy pro házenou či florbal by mohly být využity také v jejich přípravě. 

Proto jsme se rozhodli pro změnu, a to udělat z úzkoprofilové platformy, která spolupracuje převážně s házenkáři a florbalisty platformu takovou, která bude nápomocná širokému spektru sportovců (atletů) od MMA fighterů, přes fotbalisty a hokejisty až po hráče badmintonu (házenkáře a florbalisty nevyjímaje). Tou platformou bude ATHLETES PREP.

Proč zrovna ATHLETES? Žádnou raketovou vědu v tom nehledejte. Sportovec se anglicky řekne “Athlete” a tudíž volba padla právě na toto anglické slůvko. Finální spojení tak bude: Athletes PREP.. 

 

 

Co se změní pro vás? Ve své podstatě nic moc :D ...Na blogu přibude více článků s tématikou silový a kondiční trénink, regenerace, atletická příprava, rozhovory nebo třeba sekce tipy a triky. Dále již na Instagramu nedohledáte profil @handball_prep. Tento profil ponese již výše zmíněný název nové platformy @Athletes_prep.

 

Vy se tak můžete se těšit na produkci více programů, v kratším časovém horizontu, se specifičtějším zaměření než tomu bylo doposud. Jaké programy to konkrétně budou?

 

  • Program pro rozvoj akcelerace a maximální rychlosti
  • Program pro rozvoj změny směru a hbitosti (COD & AGILITY)
  • Prevenční programy (koleno, rameno) 
  • Program pro rozvoj výbušnosti 
  • a spousta dalšího… 

 

Každý sportovec tak dostane možnost najít si v našem repertoáru programů zrovna ten, který nejvíce potřebuje, aby dosahoval nejen co nejlepších výkonů a výsledků ve svém sportu, ale také aby zůstal zdráv. 

Nejbližší program, který spatří světlo světa, bude 4 týdenní program, který je naprosto ideální na začátek letní přípravy, nebo na návrat po tréninkovém výpadku či návratu po zranění -> ANATOMICKÁ ADAPTACE 2.0. Již brzy k dostání na našem webu/e-shopu.Projekt PREP. se v posledních měsících rozrostl o 2 nové trénery. 

 

Prvním z nich je zkušený trenér, který se pohybuje převážně na házenkářských palubovkách a také na akademické půdě FTVS - Jan Petružela aka Chucki. S Chuckim přichází do PREP. výrazná zkušenost v podobě přednáškové činnosti a vzdělávání trenérů, kterou Chucki v posledních letech vykonával pro Český svaz házené. Od nového školního roku bude také přednášet pro Vás, sportovce a trenéry, a to pod hlavičkou Athletes PREP..

Druhým trenérem je začínající trenérka Marie Šmidáková, familiérně kouč Maruška :). Marušku má pod svými křídly PREP. kouč Honza v Athletes Prep. Hubu - v Ostravě. Maruška je stále aktivní sportovkyní, konkrétně házenkářkou, která hájí barvy bronzového týmu poslední sezóny, DHC Sokol Poruba. 

 

Více informací o nových členech Athletes PREP. vám přineseme v některém z dalších článků zde na blogu.

 

 

lista-spoluprace 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení